To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Inne tematy - hiperprolaktynemia

kobzinka - Wto 08 Wrz, 2009 21:36
Temat postu: hiperprolaktynemia
Hej!tak czytam pobieżnie nasze forum i widzę,że przynajmniej dwie dziewczyny mają podobny problem..
Ja od marca mam wysoką prolaktynę..w czerwcu dopiero zrobiłam badania..jest ponad 34.
teraz od sierpnia biore dostinex i mam sie zbadać w połowie miesiąca,zobaczymy!a jak Wy macie prowadzone leczenie?bede robiła tk ale w przyszłym roku,żeby sie przekonać czy mam mikrogruczolaka.Hmm zobaczymy..

nutella - Sob 07 Lis, 2009 17:44

Witam, ja jakiś czas temu miałam badania hormonalne na hiperprolaktynę i wszystko ok. Robiono mi też TK czy z przysadką mózgową wszystko ok, no i ok. Robiłam te badania ponieważ zauważyłam u siebie wyciek z brodawki, który mam od ponad 4lat do dziś. Z jednego sutka wycieka mi jakiś płyn ciemnozielony, z drugiej biały.Jeździłam po onkologach, ginekologach i nikt nie wie co to jest i skąd się wzięło. Nie wiem czy to miałoby jakiś związek z bielactwem..?Pewnie nie, ale zauważyłam to zjawisko w tym samym czasie jak mi plamki zaczęły wychodzić. Sprawdzcie dziewczyny u siebie ściskając delikatnie brodawkę, jestem ciekawa, czy u którejś też coś jest. Mam nadzieję, że nie...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group