Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa Kinia Mynia pozdrawia wszystkich plamiastych
Autor Wiadomość
Kinia Mynia 
Kinia Mynia

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 1
Wysłany: Śro 25 Maj, 2011 21:28   Nowa Kinia Mynia pozdrawia wszystkich plamiastych

hej
choruję od 20 lat, na początku leczyłam się sama, potem z udziałem dermatologa i lamp, potem dermatolog zabronił leczenia, a teraz koło się zatoczyło i leczę się sama.
moje plamy nie są prawie wcale widoczne, to znaczy znajdują się w okolicach węzłów chłonnych. myślałam że już nigdy nie uda mi się tego pozbyć, ale w końcu kupiłam malą lampę 311 i stosuję ją od 1,5 miesiąca. jedna z plam prawie całkowicie zniknęła.
muszę dodać iż stosuję dietę wegetariańską i od tego czasu plamy przestały się powiększać.
ale oczywiście mam apetyt na to by odeszły z mojego życia raz na zawsze.
piję alkohol i palę, żadna ze mnie świętoszka. nie ma nic gorszego niż nie mieć żadnych nałogów, bo to nudne. w każdym razie upijanie się od czasu do czasu nie przeszkadza w leczeniu.
:mrgreen:
pozdrawiam
Kinia Mynia

ps. właściwie to źle się wyraziłam. przez wspominkę o piciu piwka chciałam podkreślić, iż absolutnie nie stosuję się do nakazów dietetycznych mogących jakoby pomóc w chorobie. Dodatkowo uwielbiam ostre żarcie. piwo w nadmiarze też uwielbiam.
uznaję że lepiej jest troszkę nagrzeszyć, a jednocześnie dobrze się odżywiać i uprawiać sport, co czynię, niż nie robić nic.
Ostatnio zmieniony przez Kinia Mynia Śro 25 Maj, 2011 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo