Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
prosze o pomoc
Autor Wiadomość
kasia33sc 

Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 2
Wysłany: Wto 16 Paź, 2012 18:40   prosze o pomoc

czesc.bardzo prosze o pomoc u mojej malej ksiezniczki zdiagnozowano bielactwo ma dopiero 6 lat strasznie sie boje poradzcie jak jej pomoc dzieciecy dermatolog w katowicach na powstancow kazal 6 tygodni smarowac zmiany protopic i do kontroli .umieram ze strachu!!!!
moj adres kasia27sc@vp.pl bede wdzieczna za kazda rade
 
 
Iwonka 


Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 138
Wysłany: Wto 16 Paź, 2012 23:12   

forum jest po to by czytać, nie by panikować.


Skoro lekarz tak zalecił, to tak też proszę robić.

Nie jesteśmy wyrocznią i nie damy Pani złotego środka, który wyleczy dziecko. Zresztą ponoć nie ma lekarstwa na bielactwo.

Co mogę doradzić to nie panikować i traktować córkę normalnie, jak by nie miała białych plam.
 
 
kasia33sc 

Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 2
Wysłany: Śro 17 Paź, 2012 14:06   

pani Iwonko zapewne to foum nie jest wyrocznia ale miejscem gdzie ludzie pomagaja sobie dobra rada panikuje jak kazda mama a od pani nie potrzebuje zlotego srodka ani tego typu wpisow ,ktore nikomu w niczym nie pomagaja.SADZI PANI,ZE JESTEM W STANIE TRAKTOWAC SWOJA CORKE NIENORMALNIE???????????????????????????
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 17 Paź, 2012 18:50   

Spokojnie, spokojnie! Nie wszczynajmy tu niepotrzebnych kłótni!

Dziewczynka, jak każdy z nas będzie musiała zaakceptować plamy, bo nie są one łatwe do wyleczenia. Nie jest to ani łatwe, ani szybkie.. Wręcz przeciwnie. Dlatego należy uzbroić się w cierpliwość, stosować się do zaleceń lekarza i czekać. Nic więcej nie mogę Pani poradzić.
Na pocieszenie dodam, że Protopic pomógł wielu osobom. Mi nie, aczkolwiek ja nie smarowałam plam regularnie, więc nie jestem dobrym przykładem. Polecam więc przejrzenie forum i znalezienie tematów o tym leku. Jest ich wiele :)

Pozdrawiam!
 
 
Iwonka 


Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 138
Wysłany: Śro 17 Paź, 2012 20:27   

kasia33sc napisał/a:
pani Iwonko zapewne to foum nie jest wyrocznia ale miejscem gdzie ludzie pomagaja sobie dobra rada panikuje jak kazda mama a od pani nie potrzebuje zlotego srodka ani tego typu wpisow ,ktore nikomu w niczym nie pomagaja.SADZI PANI,ZE JESTEM W STANIE TRAKTOWAC SWOJA CORKE NIENORMALNIE???????????????????????????


Pani Katarzyno, jeśli pani tak panikuje na forum, to wydaje mi się, że i na co odzień nie potrafi Pani panować nad emocjami.

Myśli Pani, że siejąc panikę pomoże sobie, czy córce? Wystarczy zwykły wpis.

Ode mnie na pewno Pani nie dostanie złotego środka, ale nie ze złości, tylko z powodu takowego że go nie ma. Ale prosze, może inni się wypowiedzą i jednak jakiś dadzą. ;)

PS. Caps Lock'a na forum nie używamy w nadmiarze.
PS2. Przecież dałam Pani jakże dobre rady, by smarowac i by słuchać się lekarza. Nie wiem czego Pani więcej oczekuje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo