Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Hejo
Autor Wiadomość
BialaSowa 


Dołączyła: 26 Kwi 2008
Posty: 16
Skąd: Pszczyna
Wysłany: Sob 26 Kwi, 2008 09:12   Hejo

Witam Was wszystkich :D
nazywam sie Agnieszka , jestem ze śląska z bielactwem zakorzeniona od 11 lat =p
na początku mała plamka pod okiem, potem na dłoni i tak dzisiaj to już ok 90% to bielactwo :/
mam też niedoczynność tarczycy co chyba napędzało tą chorobę, probowałam maści VITIX ale tylko jedna tubke wyprobowałam bo na więcej mnie nie było stać : p, kiedys leczona u tybetanczykow ale po dawce "przyjemnych" ziól jakie mi zaproponowali podziekowałam, w katowicach leczyłam sie za pomocą maści homeopatycznych przez kilka lat ale bez specjalnego rezultatu,w miedzy czasie jeszcze pojawił sie dziurawiec aaa i u nawet u bioenergoterapeutów byłam ale to wiadomo, bylam mloda i glupia i poszłam :p
generalnie przy takim pokryciu 90% myślę ze nie ma sensu probować na nowo, poczekam sobie kilka lat ąż wymyślą chyba coś konkretnego =)
tymczasem mam takie pytanko , w ogole jesli moja wypowiedz to off top to sorki Wszystkich ale dopiero co znalazlam te forum, wiele rzeczy chce przeczytać tylko musze pisac prace mgr i na razie nie mam ku temu sposobności : /
a chciałam sie zapytać czy ktoś z Was był moze na 3 miechy w Grecji albo w jakims podobnie cieplym kraju, glownie kieruje to pytanie do osob ktore jak ja praktycznie juz cale sa "białe" i powinny raczej unikac słonca niz tam sie wybierac. I czy poradziły sobie z ta temparura i tymi promieniami slonecznymi :/ jakie kremy z filtrami doradzają etc
jesli to off top to sorki i prosze o rady jak co na PW

trzymcie sie ludziska :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo