Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
hajper 

Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 1
Wysłany: Pon 11 Maj, 2009 15:54   Witam wszystkich

Witam :)

Mam na imię Patryk i mam 26-lat. Ciapki mam od 12-roku życia (wtedy pojawiły się na dłoniach), później na kolanach i łokciach a od 17-roku życia na twarzy (czoło, skronie i broda).

Obecnie stosuję Protopic + UVB - z twarzy zniknęło z czoła i jednej stroni, znikęło całkowicie z jednego kolana i w części z drugiego, trochę z dłoni część z łokci. Wcześniej stosowałem Geralen + PUVA - również skuteczne, jednak z racji wojska musiałem przerwać leczenie (tutaj pigment się pojawiał - ale w innej postaci - małych ciemnych plamek na ciapkach, przy obecnym leczeniu ciapki jakby zarastały 'normalną' skróą).

Wiem, że to wyleczę bo widzę efekty (z UVB miałem przerwę 2-lata - niestety...) - mam nadzieję, że do końca roku poznikają te najbardziej widoczne.

Nie będę pisał, jak to wpłynęło na 'młodość' ( ;) ), bo pewnie część z Was to przerabiała.
Obecnie ma to jakiś tam wpływ na życie, ale w miarę sobie z tym radzę - nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej - i tej 'mądrości' się trzymam :)
 
 
Jola 
Jola

imie: Jola
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 23
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 11 Maj, 2009 16:55   

Gratuluję.Cieszy mnie bardzo,że u kilku osób są jakieś efekty.Łatwiej jest walczyć z plamami. i wierzyć w wyleczenie.U mnie też są efekty,chociaż niewielkie.Na plamach powoli pojawiają się kropki pigmentu.Mam nadzieję,że z Vitixem będą lepsze efekty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo