Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
hejo wszystkim!!! :)
Autor Wiadomość
malgoosia15 


imie: Malgorzata
Dołączyła: 11 Lip 2009
Posty: 3
  Wysłany: Sob 11 Lip, 2009 17:41   hejo wszystkim!!! :)

Hej jestem tu po raz pierwszy chciałam czegoś więcej się dowiedzieć na temat tego "bielactwa" i poznać ludzi którzy też mają tą chorobę.. co o niej sądzicie i jak sobie radzicie z tym ..:) :grin: Mam na imię Gosia mieszkam w okolicach Poznania mam 16 lat i cierpię na tą samą chorobę co Wy (jeśli można nazwać to chorobą ) pierwsze plamy pojawiły się jakiś rok temu :cry: mam je na ciele,rekach i czole :placze: :placze: :placze: .....ale chyba tymi plamami się tak bardzo nie przejmuje bo ani razu nie byłam u lekarza bo sadze ze i tak nic z tym nie zrobią a lekarz rodzinny zapisze jakieś głupie tabletki albo maść która w ogóle nie pomaże!! :mrgreen: :???: :sad: :???:




"Boże,daj mi pokorę,bym pogodziła się z tym,
czego nie mogę zmienić,daj mi odwagę,by
zmienić to,co powinno być zmienione daj mi
mądrość bym umiała odróżnić jedno od drugiego" !!
Ostatnio zmieniony przez malgoosia15 Sob 11 Lip, 2009 17:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 15 Lip, 2009 10:01   

Cześć Gosia, trafiłaś we właściwe miejsce :) Poczytaj forum, nasze wypowiedzi, podejście do bielactwa i uzyskane efekty, a zmienisz zdanie i uwierzysz, że da się jednak coś z tymi plamkami zrobić. Nie licz za bardzo na lekarzy, szczególnie pierwszego kontaktu, bo w większości przypadków zniechęcają, a czasem wręcz załamują nas swoim podejściem i wiedzą na temat bielactwa. Niemniej nie rezygnuj z szukania wartościowego lekarza, jeśli zdecydujesz się zasięgnąć lekarskiej opinii. Więc witaj na forum, życzę owocnych poszukiwań i nowych znajomości.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo