Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
CERAGEM
Autor Wiadomość
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010 13:10   CERAGEM

Czy ktoś może korzystał z tego typu leczenia?? Jest to łóżko masujące i posiada jakieś inne funkcje jak podczerwień itp.Tu podaję link
CERAGEM
Chyba się zdecyduję na tą terapię-może to będzie ten cudowny uzdrawiacz,którego ciągle poszukuję :grin:
Mam nadzieję że ten temat nie był poruszany....bo nie znalazłam go nigdzie

[ Dodano: Sro 07 Lip, 2010 08:57 ]
Czy nikt o tym nie słyszał :?: :sad:

[ Dodano: Sro 07 Lip, 2010 09:55 ]
Termopunktura(moxa)- jest to rodzaj akupunktury termicznej. Jest to działanie ciepłem na wybrane punkty organizmu. Zabiegi moxy zaleca sie przy: biegunkach, bólach żołądka, w gośćcu stawowym, bezsenności. Poprawia krążenie, uśmierza ból, znosi uczucie chłodu, zwiększa siły obronne organizmu. Ma szczególnie korzystne wyniki w leczeniu chorób skóry: egzemy, łuszczycy i bielactwa.

[ Dodano: Sro 07 Lip, 2010 13:11 ]
Nikt nic nie pisze na ten temat :sad:
A więc ja nadal sobie popiszę.........właśnie dziś byłam pierwszy raz na tym Ceragemie.Powiem tak- super sprawa :mrgreen: Mam problemy nie tylko z bielactwem ale i z kręgosłupem,I mam taką cichą nadzieję że pomoże mi na obydwa schorzenia.
łóżko to świetnie masuje rozgrzewając całe ciało,daje to rozluźnienie -nawet zrobiłam się senna chwilowo.Do tego jest taki projektor na podczerwień który przykłada się na chore części ciała-przykładałam oczywiście na odbarwione miejsca.
Zobaczę co będzie jak pochodzę systematycznie. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez kacha Wto 06 Lip, 2010 13:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010 11:01   

Jestem z Tobą! Pamiętaj, że pewność siebie i systematyczność to droga do sukcesu. Czekamy na pozytywne zmiany!! :-)
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010 08:45   

A więc pociągnę dalej temat................tak jak pisałam wcześniej,chodzę na te masaże,i po tak krótkim czasie mogę powiedzieć że pozbyłam się stresu w bardzo dużym stopniu- a jestem (może byłam )osobą bardzo impulsywną...........a przecież to najważniejsze aby zacząć terapię :mrgreen:
Po wyjściu z masaży widzę lekko zaróżowione plamy-oczywiście później wraca kolor biały -ale gdzieś tam w środku wierzę i mam cichą nadzieję że nie chodzę na darmo :twisted:

Jak zauważę jakieś inne zmiany będę pisała :mrgreen: Chciałabym abyśmy wszyscy wyzdrowieli i byli szczęśliwi-czego wszystkim życzę :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo