Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam :)
Autor Wiadomość
olunia11155 

Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 1
Wysłany: Pon 11 Paź, 2010 16:52   Witam :)

Bielactwo lekarz stwierdził u mnie 5 miesięcy temu.. nie jest to tak widoczne jak oglądam różne zdjęcia.. jednak zauważalne.. mam jedną plamę na twarzy tak przy brodzie nisko strasznie, więc spokojnie mogę ją zakryć.. lecz tylko na krótki czas.. na razie mam maść "protopic" lecz zastanawiam się nad tabletkami '' vitix " co waszym zdaniem jest lepsze ?
Boję się strasznie o mój wygląd, że się zmienię :( Bardzo bym tego nie chciała..
Macie jakieś skuteczne leczenie ?
Z góry Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 13 Paź, 2010 21:14   

Cześć Ola, witamy na forum. Trudno porównywać Protopic z tabletkami Vitix, bo ich działanie jest zupełnie inne. Tabletki to suplement diety, czyli witaminki + inne substancje, które mają ogólnie pomocne działanie na funkcjonowanie organizmu. Sęk w tym, że nie u każdego przynoszą oczekiwany efekt. U niektórych osób pojawiają się kropki pigmentu a u innych występują jedynie nudności. Jaki będą miały wpływ na daną osobę - tego nie da się przewidzieć, zanim się nie spróbuje. Ale ponieważ dostęp do nich jest już ograniczony, trzeba sprowadzać zza granicy, będziesz miała trudniejsze zadanie, by je zdobyć. I tak prawdę mówiąc przy tej dolegliwości można by w ten sposób powiedzieć o każdym specyfiku, którego skuteczność wiele osób testuje - na każdego dany rodzaj "leku" ma inne działanie. Najlepiej zacznij, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, od przeglądnięcia forum, poczytania o przetestowanych przez inne osoby metodach. Ogólnie mówiąc, wskazana jest zdrowa dieta, aby dostarczyć organizmowi wszystkie niezbędne składniki do regeneracji. Składają się na nie prócz pokarmów również zioła i pośrednio suplementy diety. Druga rzecz równie ważna jak dieta to ćwiczenia fizyczne dostosowane do Twoich możliwości. I trzecia równie ważna, jeśli nie najważniejsza, rzecz to odpowiednie nastawienie do choroby, życia ogólnie. Unikaj nadmiaru stresów, nerwowych sytuacji, nie zamartwiaj się za dużo, natomiast często się uśmiechaj, bądź optymistką i szukaj rozwiązania każdego problemu. Jeśli wiesz, że coś Ci szkodzi, zrezygnuj z tego. Ogranicz też słodycze, jeśli je bardzo lubisz - generalnie wszystko z umiarem.

Plamki na twarzy statystycznie najłatwiej wyleczyć, więc głowa do góry, jeśli protopic nie zadziała, spróbuj czego innego. Mi udało się pozbyć większości odbarwień na twarzy ponad 10 lat temu i do dzisiaj w tych miejscach barwnik się utrzymuje. A zawdzięczam to słońcu, diecie, ziołom i ćwiczeniom. Skoro mi się udało, Tobie również się uda, czego Ci życzę.

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo