Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam Wszystkich
Autor Wiadomość
Izabela.N. 


imie: Iza
Dołączyła: 30 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Woj. lubuskie
Wysłany: Sob 30 Paź, 2010 18:58   Witam Wszystkich

Witam wszystkich na forum.

Długo zastanawiałam się, czy aby rejestrować się na tym forum.. kolejny czas minął, gdy zastanawiałam się aby napisać.
Poczytałam kilka ciekawych tematów.

Otóż co prawda ja nie choruję na bielactwo i nie mam problemów z pigmentacją - jakichkolwiek. Do rejestracji tutaj przekonała mnie ostatnio teściowa.. powiedziała, że moją pracą mogę dotrzeć do osób, które mają problemy z kolorem i wyglądem skóry.

Więc zaryzykowałam witam się z Wami i wchodzę w nieznane ;)

A tak po krotce, żeby nie przedłużać.. jestem kosmetyczką i w końcu zaryzykowałam otwierając firmę opalającą natryskowo - CZEKOLADA.

Do tej pory zdarzyło mi się opalić kilka osób z bielactwem.. oprócz tego kilkadziesiąt kobiet w ciąży no i mnóstwo osób zdrowych.

Zarejestrowałam się na forum, nie tyle, aby znaleźć sobie "klientów" lecz pomóc w ewentualnych pytaniach. Lub jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy odnośnie opalania natryskowego - pokierować w działaniach.

No i ewentualnie, jeśli byście byli zainteresowani obsłużyć was profesjonalnie.. abyście byli jak najbardziej zadowoleni ze swoich niedoskonałości. Bo przecież nie-chodzi o to aby wszystko przykryć i zlać się z resztą świata, ale aby mieć zdrową skórę i dobrze się w niej czuć ;)

Troszkę się rozpisałam...
Pozdrawiam !
Ostatnio zmieniony przez Izabela.N. Sob 30 Paź, 2010 18:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
alenda 


imie: Olcia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 134
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Śro 15 Gru, 2010 22:13   

Chętnie bym skorzystała, ale za daleko :) Znalazłam za to parę punktów niedaleko, więc pewnie w wakacje się skuszę, teraz jestem tak blada, że plam i tak nie widac
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo