Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
rimtimtim
Autor Wiadomość
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010 19:27   rimtimtim



mój łokieć, cały prawie w kropkach
kreskami zaznaczyłam dawne granice plamy, bo nie dość, że są kropki, to przebarwienie zaczęło się zmniejszać od brzegów :)

wygląda, że ginko i różne inne suplementy/kremy działają
inną rzeczą jest, że czas naświetlania doszedł u mnie ostatnio do 30 minut (!)
no, ale zrobiłam przerwę teraz, żeby skóra odpoczęła i dziś jest zaczerwienienie "już" po 15 minutach
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010 22:14   

no ładnie ale ty masz strasznie jasną karnację :-) czy jak to jest widac wogóle te twoje plamy bo reszta reki jest taka blada:P...tak dziwnie to wygląda to brązowe chyba ze ta bladosc to własnie bielactwo?...a te zabrazowienia to twój naturalny kolor bo mnie sie repigmentuje w takim kolorze jaka mam skóre zdrowa....no ale wazne ze idzie do przodu :biggreen: tak trzymaj....pozdro :biggreen:

ps. mogłas więcej siebie pokazac:P :wink:
Ostatnio zmieniony przez Dawid Pon 29 Lis, 2010 22:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Wto 30 Lis, 2010 10:52   

no i pięknie i super że idzie do przodu,teraz to tylko lepiej może być gratulacje, a że tak nieśmiało zapytam:) te inne suplementy i kremy to co to?????pzdr.
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Wto 30 Lis, 2010 10:54   

mam taką jasną, piękną, alabastrową karnację :D no i jak się nie opalam, to nic nie widać właściwie

brązowe jest dookoła przebarwienia, bo dookoła smaruję kremem z filtrem i zasłaniam, żeby sobie bezsensownie nie opalać całej ręki

co do bardziej rozbudowanych fotek, to wiesz-to forum o vitiligo, nie chcę robić offtopów ;p
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Wto 30 Lis, 2010 17:02   

Abi napisał/a:
co do bardziej rozbudowanych fotek, to wiesz-to forum o vitiligo


a vitiligo to MY :biggreen: ...hehe
 
 
Disorder 

pomogl: pomogl
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 46
Skąd: Ldn :)
Wysłany: Śro 08 Gru, 2010 20:16   

Abi u Ciebie przy tej karanacji to plam za bardzo nie widać :D:D:D
Gorzej mają ludzie z ciemna karanacją :D
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 09 Gru, 2010 12:25   

Gratulacje! U mnie na każdej plamie co ją lecze duuuużo nowego pigmentu, niebawem wrzucę zdjęcia.
 
 
Wiewiorek567 

Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 67
Wysłany: Czw 09 Gru, 2010 23:20   

xmati ja tylko czekam i czekam już z miesiąc chyba ;D

jestem ciekaw czy Ci ten tevaskin i sposób "wszystko na raz" pomógł, bo robię podobnie tylko, że bez tevaskinu i aktualnie bez lampy bo sobie spiekłem twarz za bardzo.
 
 
daria_1231
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Cze, 2011 22:28   

witajcie.na bielactwo choruje od jakiegos 7 roku zycia a mam juz 33latka ,po ciezkim wypadku , :cry: życie....leczyli mnie kiedys naswietlaniami lamp kwarcowych i meladinine i poprawy nie bylo ,byłam tez na naswietlaniach w katowicach ale nie pamietam jakie to byly naswietlania,nie podawano mi zadnych lekow,z 2 lata temu byłam u lekarza i powiedział ze nie ma lekarstwa.......
a z 2 miesiace temu poszlam do tego samego lekarza i on mi mówi ze ludzie sami sie leczą w domu lampami uvb 311,przepisał mi sorel plus i cutivate,wiec kupiłam ta lampke i sie naswietlam ok 1,5 miesiaca i mam takie same efekty jak na Twoich fotkach,sama w to nie wieze,ale nie stosuje masci bo nie wiem czy moge z naswietlaniami,musze isc do lekarza po porade,pije dziurawiec i bodziszka biore ginkofar i witamine b12,czasami sie dziurawcem nasmaruje przed naswietlaniem.......życze powodzenia wszystkim pozdrawiam daria_1231
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Sob 04 Cze, 2011 21:33   

Ja po sorelu dostałam uczulenia na słońce, tak więc uważaj. Z tym, że mój organizm jest dziwny, więc pewnie Tobie nic nie będzie. Mi lekarz nie przepisał, tzn. przepisał mi rodzinny, jak do niego poszłam i powiedziałam, że chcę sorel :) tak więc nie wiem, czy dobrze stosowałam, smarowałam chyba na noc raz dziennie, albo może dwa razy dziennie, to było dość dawno, jednocześnie stosowałam naświetlania, u mnie nie było rezultatów po tym za bardzo.
 
 
daria_1231
[Usunięty]

Wysłany: Śro 22 Cze, 2011 22:45   

u mnie śą postępy i sama jestem zaskoczona ,na razie nie naswietlam twarzy i łokci bo sie boje poparzen a wiadomo lato,ale te plamy które naswietlam wszystkie reaguja :biggreen: bardzo sie ciesze i do leczenia zmotywował mnie chlopak który sie w mnie zakochał i nie pozwoloł mi odejsc jak sie dowiedział o chorobie :wink:
 
 
karolcia_le 
Karola


imie: Karolina
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 130
Skąd: uć/wawka
Wysłany: Czw 23 Cze, 2011 07:37   

Abi piekne postępy :))

Cierpliiiwoości a bedzie coraz lepiej :)) trzymamy kciuki :biggreen:
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pią 24 Cze, 2011 16:55   

u mnie, niestety, trochę się cofnęło to, co w zeszłym roku się zrepigmentowało
wygląda to tak, jakby nie namnożyło się więcej melanocytów po naświetlaniach, tylko te, które już były, mocniej produkowały melaninę, kiedy przestałam używać lampy, postępy się cofnęły
no, ale nieważne, znowu próbuję, chociaż bez przesadnej nadziei
 
 
magda_lena 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011 13:05   

Abi napisał/a:
u mnie, niestety, trochę się cofnęło to, co w zeszłym roku się zrepigmentowało
wygląda to tak, jakby nie namnożyło się więcej melanocytów po naświetlaniach, tylko te, które już były, mocniej produkowały melaninę, kiedy przestałam używać lampy, postępy się cofnęły
no, ale nieważne, znowu próbuję, chociaż bez przesadnej nadziei


A ja wierzę, że się uda :) próbuj do skutku!
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011 13:28   

dzięki :)
 
 
JUSTA 
CZARNULKA

pole1: 1
imie: XXX
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 48
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 21:15   

HEJ! PLAMECZKI! JESTEM TU NOWA TEZ MAM TO DIABELSTWO JUZ DOBRYCH KILKA LAT ALE NIE MAM TAK CIEMNEJ OBWUDKI JAK TY ABI?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo